• Náměstí Benedikta Rejta 2301, 440 01 Louny
  • +420 604 126 051
  • Pondělí - Pátek 8:00 - 15:00 hodin

Příběh značkyPříběh značky

Jak vznikly PískacíPotvůrky.cz?

Jak se dostaly Pískací potvůrky z našeho obyváku ve 4+1 k českým psům i do světa? A jak si náš pes začal konečně hrát?


Mezi kojením, starostí o dvě děti a o domácnost jsem v roce 2015, doslova na koleni, ušila několik plyšáků pro psí salón mé kamarádky. Náš gaučový psík si trucovitě odmítal hrát, a tak jsem je nemohla řádně otestovat. Naštěstí si je oblíbily naše děti, které jejich odolnost důkladně prověřily.


Prvotní hračky, tehdy pod jménem Janie4Pets, připomínaly dnešní nabídku jen vzdáleně. Nebudu to přikrášlovat, byly ošklivé. Doteď jsem vděčná všem, kteří si mé výtvory v začátcích koupili a motivovali mě pokračovat.


Naslouchala jsem potřebám zákazníků, chodila na cvičáky, mluvila s kynology. Hračky jsem ladila podle jejich doporučení a zkušeností. Šila jsem a šila, získávala nové příznivce, až mi po dvou letech začal být obývák těsný.


Sbalila jsem šicí stroje i krabice plné materiálu, přestěhovala se do větších prostor a najmula si první brigádníky. Název značky se přirozeně změnil na Pískací potvůrky, protože jim stejně nikdo neřekl jinak. A pak se to rozjelo. Otevřela jsem e-shop, rozšířila nabídku a zakázek strmě přibývalo. Z brigádnic se staly oddané zaměstnankyně, se kterými jsme si vybudovaly sehraný tým.


V současnosti vyvážíme Pískací potvůrky do různých koutů Česka i do světa. Máme zastoupení v Rakousku, na Slovensku a hračky dělají radost i psům za hranicemi Evropy. Přesto jsme pořád tím, čím jsme byli na začátku. Malou firmou, kde je hlavní pohoda a radost z krásné, poctivé práce. Nadšené psí pohledy a spokojenost páníčků nahradí jen máloco.


A kdy si náš pes začal konečně hrát? Museli jsme si pořídit ještě jednoho pejska, který namísto gauče dává přednost Pískacím potvůrkám. 😊Ing. Jana Dušková

Zakladatelka a majitelka

Když dáme dohromady oblíbeného pískacího rejnoka a ještě oblíbenější králičí kožešinu, vzniká nám z toho tato skvělá hračka! 🤩 Psi milují vůni králičí kožešiny a pískavé zvuky. Odměňte je po tréninku hrou s Pískací potvůrkou. Motivujte je k lepším výkonům a oni udělají, co vám na očích uvidí 🐶👍 V hlavních rolích: 🔘Brů s paničkou 🔘Rejnok s králičí kožešinou https://www.piskacipotvurky.cz/Rejnok-s-kralici-kozesinou-c9_31_2.htm

Zveřejnil(a) Pískací Potvůrky.cz dne Pondělí 4. května 2020
Pískací potvůrky

Bordercollie Caddy a Zlatý retriever Endy (spolu s paničkou) pro Vás natočili video s pískacími potvůrkami ;-)

Zveřejnil(a) Pískací Potvůrky.cz dne Čtvrtek 19. září 2019
Přetahovadlo s ovčí kožešinou

Čas na cvičení a zábavu ;-) V hlavních rolích: Border Collie Caddy a Přetahovadlo s ovčí kožešinou vel. M https://www.piskacipotvurky.cz/Pretahovadlo-s-ovci-kozesinou-vel-M-d495.htm

Zveřejnil(a) Pískací Potvůrky.cz dne Neděle 1. března 2020